Jdi na obsah Jdi na menu
 


STAŇTE SE PARTNEREM KLUBU

logo_rugby_club_hb_final.jpg

Máte rádi náš klub a ragby?

Staňte se naším partnerem a podpořte náš další rozvoj a rozvoj rugby na Vysočině.

Bankovní spojení: KB 107-6194580257/0100


 

Vážené paní, vážení pánové,

jsme rozvíjející se mládežnický ragbyový klub z Havlíčkova Brodu a naší hlavní činností je sportovní příprava dětí a mládeže ve věku od 4-16 let v rámci ragbyového sportu. Oddíl působí od roku 2013, kdy byl založen jako jediný ragbyový klub RUGBY UNION na Vysočině a po organizační stránce je řízen Českou ragbyovou unii (ČSRU).

Ragby je olympijským sportem. Kontaktním, tvrdým, ale férovým. Vychovává k odvaze a statečnosti, rozhodnosti a odolnosti, zvyšuje sebevědomí. Učí kolektivní spolupráci a zodpovědnosti.

„TOUGHT BUT FAIR“ = TVRDÉ, ALE FÉROVÉ

TO JE RAGBY NA PROFESIONÁLNÍ I AMATÉRSKÉ ÚROVNI

Náš oddíl se aktivně účastní ragbyových kempů, zápasů i turnajů v České republice, ale také v zahraničí. V letošním roce jsme se účastnili mezinárodního turnaje ve Francii. Také v příštím roce chceme našim dětem nabídnout možnost získávat zkušenosti na mezinárodní úrovni.

Členská základna našeho klubu se neustále rozrůstá a naším společným cílem je rozšíření tohoto komplexního sportu na Vysočině. Máme vizi vybudovat profesionální strukturu klubu, která zajistí práci s mládeží na vysoké úrovni. Naše trenérská základna je v Havlíčkově Brodě, kde využíváme venkovní veřejné sportoviště Plovárenská a možnost pronájmu tělocvičny SZŠ a VOZŠ v zimním období. Naším hlavním cílem je získání vlastního sportovního zázemí s možností pořádání zápasů a turnajů, nejen v rámci ragbyového sportu.

Rádi bychom Vás touto cestou požádali o sponzorský příspěvek či dar, který podpoří a zkvalitní naši systematickou celoroční přípravu mladých ragbistů. Činnost klubu je financována pouze z omezených veřejných zdrojů v rámci dotací a členskými příspěvky našich členů, které jsou v rámci zpřístupnění tohoto sportu i sociálně slabším rodinám, na velmi nízké úrovni. Byli bychom velmi vděčni za jakoukoli formu finanční i materiální podpory. Věříme ve Váš pozitivní přístup a chuť podpořit rozvoj všestranného sportu pro děti a mládež na Vysočině.

Rozhodnete-li se přispět mladým sportovcům, můžete využít tyto varianty sponzorského daru:

  • finanční příspěvek (jakákoliv menší i malá částka na provoz klubových činností)
  • materiální příspěvek (sportovní vybavení, narážeče, válce, značky, míče, dresy, apod.)

Našim sponzorům můžeme nabídnout umístění reklamy na naše klubové dresy, webovou nebo facebookovou stránku. Samozřejmostí je prezentace při sportovních akcích pořádaných naším klubem.

Věříme ve Váš vstřícný přístup, za který Vám předem děkujeme a jsme s pozdravem.


 

Aktuálně sháníme prostředky na:

  • sportovní výbavu - narážeče, válce, značky, míče, rozlišovací vesty, DRESY
  • pronájem tělocvičny pro zimní přípravu
  • propagační materiály klubu - placené reklamní plochy, tisk,...
  • klubové oblečení, propagační předměty,....
  • hrazení nákladů spojených s cestováním, turnajemi, zápasy, ….
  • prostředky na vybudování klubového zázemí, ....

 


žádost o sponzorský příspěvěk či dar 2.docx