Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁBOR MLADÝCH RUGBISTŮ 1.-5.třída

POŘÁDÁ NÁBOR MLADÝCH RAGBISTŮ

Trénink ragby

Nábor do všech věkových kategorií probíhá během celého roku2019, kde se můžete informovat kdykoli na probíhajících trénincích, každé úterý a čtvrtek od 16:30 - 18:00 hod. na veřejném sportovišti Plovárenská v Havlíčkově Brodě. Hledáme chlapce i dívky od 5 let k doplnění našich týmů kategorie U8, U10 a U12. Vytváříme nově i nejmladší kategorii U6 a stejně tak hledáme děti až do věku 15 let pro kategorie U14 a U16. 

 

323586-souths-junior-rugby-union--1-.jpg 

Pro děvčata a chlapce

ve věku od 5 let a starší

Přidejte se do velké rodiny ragbistů a pojďte vyzkoušet ragby.

ragby_01.jpg

PŘIJĎTE MEZI NÁS:

Můžete se přijít podívat a vzít si s sebou sportovní obuv, sportovní oblečení a hned si můžete vyzkoušet, jak se Vám bude ragby líbit. Přiveďte i rodiče, kteří si mohou také vyzkoušet tento nový olympijský sport. Bližší informace na uvedených kontaktech níže.

ragby_03--1-.jpg

 

KONTAKT NA TRENÉRA:

Daniel CHYMO tel. 775 077 382, e-mail: rugbyhb@email.cz, rugbyhb@gmail.com

Josef ZBORTEK - mobil: mobil: 724 862 992, zbor-tek@seznam.cz

______________________________________________________________

www.rugbyhb.cz

 

Vážení rodičové,

     ve chvíli, kdy čtete tento článek, běhají po hřištích celého světa tisíce děvčat a chlapců se šišatým ragbyovým míčem. Ragby prožívá nebývalý rozvoj a stává se významným členem sportovní rodiny. Proč ? Protože ragby je hra pro každého. Pro chlapce i děvčata, pro malé i pro velké, je to ideální sport pro děti a mládež. Protože vychovává k odvaze a statečnosti, rozhodnosti, odolnosti a zvyšuje sebevědomí. Učí kolektivní spolupráci a zodpovědnosti za vlastní jednání. Protože je o kamarádství a o respektu k soupeři, o radosti z vítězství a o pokoře z porážky. Protože ragby není jen hra, je to životní postoj !

Pojďte to s námi zkusit, přiveďte svého syna nebo dceru a dejte jim možnost si zahrát se šišatým míčem. Nejde o finančně náročný sport, stačí běžné sportovní oblečení.

Přijďte a uvidíte, možná se vašim dětem ragby zalíbí a zůstanou !

rchb-obr-fac.jpg

PS: Pro mimořádný rozvoj a popularitu je do programu Olympijských Her od roku 2016 v Rio de Janeiru zařazen turnaj ragbyových sedmiček mužů i žen !