Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kemp ČSRU 2021

Přes složitou situaci v rámci sportování připravila ČSRU pro rok 2021 možnost sportovního vyžití dětí v rámci rugbyového kempu, který se bude konat tradičně ve sportovním areálu Prudká.

termín: 18. - 24.7.2021

cena:     4 500,- Kč

kategorie: U10 - U16

Přihlašování na kemp je stále otevřeno, jak pro hráče/hráčky tak i trenéry. Přihlášku naleznete v příspěvku.

Kemp navazuje na znovu obnovenou tradici těchto letních akcí propojující hráče a hráčky, trenérky a trenéry napříč ragbyovou republikou a často i mimo ní ve skvělé kamarádské atmosféře.

Tento rok bychom, pokud to alespoň trochu půjde, chtěli opět podpořit i mezinárodní charakter kempu díky účasti zahraničních profesionálních trenérů specializovaných na trénování dětí a mládeže.

Výborným zpestřením celého kempu budou i hosté z naší země, legendy našeho ragby, kdy i minulý rok každý den poctila kemp svou návštěvou některá z osobností, čehož si moc vážíme a těšíme se na další.

Každý kemp se vyznačuje svým jedním velkým sportovním tématem, kluci a holky jsou rozděleni do několika týmů napříč kategoriemi v průběhu kempu bojují o „caps" tedy reprezentační starty a body pro tým. Ani letos tomu nebude jinak, vše se bude odehrávat ve znamení Lions Tour do Jižní Afriky, protože olympiádu jsme na Prudké zdárně zorganizovali již loni v řádném termínu ☺