Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁBOR MLADÝCH RUGBISTŮ 1.-5.třída

POŘÁDÁ NÁBOR MLADÝCH RAGBISTŮ

Recruiting young rugby players

Trénink ragby

Světlá nad Sázavou ( dočasně přerušen )

Nábor se koná každý čtvrtek od 29.9.2016 od 17:00 hod. při ZŠ Komenského ve Světlé nad Sázavou (tělocvična ZŠ Komenského v Jelenově ulici ). S sebou si vezměte sportovní oblečení a boty do tělocvičny. V případě pěkného počasí věci vhodné pro trénink na venkovním hřišti. Nezapomeňte také na pití. Trénink trvá cca 60 minut.

Recruitment takes place every Thursday from September 29, 2016 17:00 pm. Komensky Elementary School in Svetla nad Sazavou (Komensky Elementary School gymnasium at Jelenova street ). Bring along your sports clothes and shoes to the gym. In the case of fine weather, things suitable for training on the outdoor playground. Remember to drink with them. Training lasts about 60 minutes.

Havlíčkův Brod

Nábor v Havlíčkově Brodě se koná každé úterý od 26.9.2016 od 17:00 hod. při ZŠ Nuselská v Havlíčkově Brodě. S sebou sportovní oblečení na venkovní hřiště nad školou, sportovní oblečení, tenisky (kopačky). Nezapomeňte také na pití. Trénink trvá cca 60 minut.

Recruitment in Havlickuv Brod is held every Tuesday from September 26, 2016 from 17:00 pm. Nuselská Elementary School in Havlíčkův Brod. Bring sportswear to outdoor playground above the school, sportswear, sneakers (cleats). Remember drinking with him. Training lasts about 60 minutes.

323586-souths-junior-rugby-union--1-.jpg

Pro děvčata a chlapce

ve věku od 5 let a starší

Přidejte se do velké rodiny ragbistů a pojďte vyzkoušet ragby.

ragby_01.jpg

PŘIJĎTE MEZI NÁS:

Můžete se přijít podívat a vzít si s sebou sportovní obuv, sportovní oblečení a hned si můžete vyzkoušet, jak se Vám bude ragby líbit. Přiveďte i rodiče, kteří si mohou také vyzkoušet tento nový olympijský sport. Bližší informace na uvedených kontaktech níže.

ragby_03--1-.jpg

 

KONTAKT NA TRENÉRA:

Daniel Chymo tel. 775 077 382, e-mail: rugbyhb@email.cz

________________________________________________________________

www.rugbyhb.cz

 

Vážení rodičové,

     ve chvíli, kdy čtete tento článek, běhají po hřištích celého světa tisíce děvčat a chlapců se šišatým ragbyovým míčem. Ragby prožívá nebývalý rozvoj a stává se významným členem sportovní rodiny. Proč ? Protože ragby je hra pro každého. Pro chlapce i děvčata, pro malé i pro velké, je to ideální sport pro děti a mládež. Protože vychovává k odvaze a statečnosti, rozhodnosti, odolnosti a zvyšuje sebevědomí. Učí kolektivní spolupráci a zodpovědnosti za vlastní jednání. Protože je o kamarádství a o respektu k soupeři, o radosti z vítězství a o pokoře z porážky. Protože ragby není jen hra, je to životní postoj !

Pojďte to s námi zkusit, přiveďte svého syna nebo dceru a dejte jim možnost si zahrát se šišatým míčem. Nejde o finančně náročný sport, stačí běžné sportovní oblečení.

Přijďte a uvidíte, možná se vašim dětem ragby zalíbí a zůstanou !

rchb-obr-fac.jpg

PS: Pro mimořádný rozvoj a popularitu je do programu Olympijských Her 2016 v Rio de Janeiru zařazen turnaj ragbyových sedmiček mužů i žen !